^Üste Dön
 • 1 MMS Keşfi
  MMS'nin, virüslerin, bakterilerin, mantarların ve zararlı proteinlerin sebep olduğu AIDS, Hepatit A-B-C, tifo, delidana, kanser, vajinal mantar, zatürre, tüberküloz, kireçlenme, astım, soğuk algınlığı ve kuş gribi dahil tüm gripler gibi hastalıkları da tedavi ettiği keşfedildi.
 • 2 Doğa patentlenemez.
  Bu solüsyon ilaç firmalarına yüksek karlar sağlayacak bir ürün değil! İlginç olan sodyum kloritin zaten 50 yıldır vücut dışında, onaylı bir patojen öldürücü olarak kullanılıyor olması! Ancak vücut için kullanımı halka duyurulmuyor. Halbuki doğru şekilde vücut içinde kullanıldığında da tüm bilinen patojenleri öldürüyor ve 2 saat içinde tuza dönüşüyor.
 • 3 Herşey sıtma ile başladı.
  Tek hücreli bir parazitin sebep olduğu bu hastalık her yıl bir milyondan fazla kişinin ölümüne sebep olur. MMS'nin bu hastalığı 4 saatten az bir sürede tedavi ettiğine dair 75000'den fazla kayıtlı vaka var.
 • 4 İltihaplara MMS
  MMS vücuttaki her türlü iltihabı temizler.
 • 5 Bilanço
  2000 yılından bu yana 2 milyondan fazla insan MMS'den faydalandı; 100 binden fazla hayat kurtuldu!
baner

Benzer başarı öykülerinin yüzlercesi internette mevcuttur...

MS ve MMS

5. 27 Eylül 2007’den Mart 2008’e kadarki tecrübeler
5 aydır MMS kullanıyorum. MS hastasıyım.

Holistik terapi ve tedavilerle semptomlarım zamanla biraz iyileşiyordu. Zaman zaman bazı semptomlar yeniden kötüleşebiliyordu. MS’in patojen tabanlı olduğunu, bağışıklık sisteminin zıvanadan çıktığını ve patojenlerin merkezi sinir sistemine ve miyeline saldırmaya başladığını düşünmeye başlamıştım.  Patojenler varolduğu müddetçe MS hastalığının devam edeceğini düşünüyordum.
MMS’le karşılaştığımda patojen problemlerinin çözümünün bu olacağını düşündüm. Çok düşük dozla başladım ve 1 ay boyunca günde birkaç kez 3 damla aldım. Tırnaklarımın hemen düzelmeye başladığını fark ettim. Matlıkları gitmiş, parlamaya başlamışlardı. Üzerlerindeki şişkinlikler ve tepeler kaybolmuştu. Üzerlerindeki mantar olduğunu düşündüğüm beyaz tabaka kayboldu. Vücudumdaki şişkinlikler kayboldu.  Lenf bezi tıkanıklıklarım kayboldu. Lenf nodüllerim azaldı. Akciğer, böbrek, bağırsak ve cilt fonksiyonlarım iyileşti. 2 ayı aşkın süredir denge problemi yaşamıyorum. MS kramplarım, ağrı ve gerginliklerim geçti.  Uykum ve sindirim sistemimin çalışması düzene girdi. Artık horlamıyorum. Cildim daha güzel görünüyor, yaş lekelerim kayboldu. Cildim, kollarımda, yüzümde, boynumda ve bacaklarımda sıkılaşmaya başladı. 10 yıllık orta kulak iltihabım geçti. Sinüslerim açılmaya başladı, açılan sinüslerimden dolayı sesim değişti. Sesim şimdi daha güçlü. Birkaç iyileşmeyi atlamış olabilirim, zira MMS’nin iyileştirmediği bir yer yok.
İyileşmelerin MMS protokolünün sonucu olduğunu düşünüyorum. Günde 3-4 kez 10’ar damlalık dozlar aldım.  Bu arada tüm sistemleri temizlemek için de uğraşıyorum. İlk aylar almamıştım ama şimdi enzimler de alıyorum. Bunun faydalı olacağını umuyorum. Sistemik bir mantar rahatsızlığınız mı var? Bir çok kişide Kandida Mantar hastalığı var ve bu hastalık çok yıkıcı. Bende aynı zamanda Lime hastalığı, mikoplazma, Epstein Barr, chlymedia zatürre, Berry Mold enfeksiyonu ve çeşitli staflokok enfeksiyonları var.  Çok su içiyorum, artık susamaya başladım. İştahım azaldığı için çok yemek istemiyorum bu benim için ise bir dezavantaj.


Marlene WA


İşte başarı öyküsü


Bu sitedeki ifadeler herhangi bir sağlık kuruluşu tarafından değerlendirilmemiştir. Bu sitedeki bütün bilgiler, doğrudan veya dolaylı verilen yabancı bağlantılardan tercüme ve alıntıdır; bilgilendirme amaçlıdır. Tercüme hatalarından, orijinal sitenin içeriğinden veya bu sitedeki reklamlardan ve kullanıcı yorumlarından dolayı sorumluluk kabul edilmez. MMS ile herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamaktadır. MMS protokolleri henüz herhangi bir Bakanlık tarafından onaylanmamıştır. MMS bir su temizleme solüsyonudur. Şüphe durumunda bir sağlık kuruluşuna danışınız.

Copyright © 2013. Mucize Mineral Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg