^Üste Dön
 • 1 MMS Keşfi
  MMS'nin, virüslerin, bakterilerin, mantarların ve zararlı proteinlerin sebep olduğu AIDS, Hepatit A-B-C, tifo, delidana, kanser, vajinal mantar, zatürre, tüberküloz, kireçlenme, astım, soğuk algınlığı ve kuş gribi dahil tüm gripler gibi hastalıkları da tedavi ettiği keşfedildi.
 • 2 Doğa patentlenemez.
  Bu solüsyon ilaç firmalarına yüksek karlar sağlayacak bir ürün değil! İlginç olan sodyum kloritin zaten 50 yıldır vücut dışında, onaylı bir patojen öldürücü olarak kullanılıyor olması! Ancak vücut için kullanımı halka duyurulmuyor. Halbuki doğru şekilde vücut içinde kullanıldığında da tüm bilinen patojenleri öldürüyor ve 2 saat içinde tuza dönüşüyor.
 • 3 Herşey sıtma ile başladı.
  Tek hücreli bir parazitin sebep olduğu bu hastalık her yıl bir milyondan fazla kişinin ölümüne sebep olur. MMS'nin bu hastalığı 4 saatten az bir sürede tedavi ettiğine dair 75000'den fazla kayıtlı vaka var.
 • 4 İltihaplara MMS
  MMS vücuttaki her türlü iltihabı temizler.
 • 5 Bilanço
  2000 yılından bu yana 2 milyondan fazla insan MMS'den faydalandı; 100 binden fazla hayat kurtuldu!
baner

Benzer başarı öykülerinin yüzlercesi internette mevcuttur...

Büyük bir tiroit nodülü tedavisi örneği.

Doktorları 2,5 cm büyüklüğündeki nodülde 3 farklı tümör gördüğünü ve ameliyat gerektiğini söylüyor. Yapılan biyopsiden bir sonuç çıkmıyor...

Doktor yine de ameliyat tavsiye ediyor. MMS tedavisine başlıyorlar. Hasta 2 damla ile başlıyor. 2 gün içinde şişkinliğin boyutunun yarıya indiği görülüyor. Hasta günde 1 kere 1 saat arayla 1 doz alıyor. Hedef 15 damlalık doza erişmek. Yan etki olarak hissedilen biraz ishal ve mide bulantısı. Bunun yanında enerji seviyesinde artış ve biraz da iştahta azalma hissedilmiş. Doktorlarına MMS tedavisinden dolayı operasyonu bekletme kararlarından bahsettiklerinde, doktorları nodül büyümediği taktirde birkaç hafta beklenebileceğini söylemiş. Bir sonraki doktor ziyaretlerinde nodülün tamamıyla yok olduğunu gören doktor nodülün bir enfeksiyondan kaynaklı olabileceğini söylemiş.

 

Diyelim, enfeksiyon kaynaklı bir nodüldü. Hasta en azından bir operasyondan kurtulmuş oldu.


İşte başarı öyküsü


Bu sitedeki ifadeler herhangi bir sağlık kuruluşu tarafından değerlendirilmemiştir. Bu sitedeki bütün bilgiler, doğrudan veya dolaylı verilen yabancı bağlantılardan tercüme ve alıntıdır; bilgilendirme amaçlıdır. Tercüme hatalarından, orijinal sitenin içeriğinden veya bu sitedeki reklamlardan ve kullanıcı yorumlarından dolayı sorumluluk kabul edilmez. MMS ile herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamaktadır. MMS protokolleri henüz herhangi bir Bakanlık tarafından onaylanmamıştır. MMS bir su temizleme solüsyonudur. Şüphe durumunda bir sağlık kuruluşuna danışınız.

Copyright © 2013. Mucize Mineral Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg