^Üste Dön
 • 1 MMS Keşfi
  MMS'nin, virüslerin, bakterilerin, mantarların ve zararlı proteinlerin sebep olduğu AIDS, Hepatit A-B-C, tifo, delidana, kanser, vajinal mantar, zatürre, tüberküloz, kireçlenme, astım, soğuk algınlığı ve kuş gribi dahil tüm gripler gibi hastalıkları da tedavi ettiği keşfedildi.
 • 2 Doğa patentlenemez.
  Bu solüsyon ilaç firmalarına yüksek karlar sağlayacak bir ürün değil! İlginç olan sodyum kloritin zaten 50 yıldır vücut dışında, onaylı bir patojen öldürücü olarak kullanılıyor olması! Ancak vücut için kullanımı halka duyurulmuyor. Halbuki doğru şekilde vücut içinde kullanıldığında da tüm bilinen patojenleri öldürüyor ve 2 saat içinde tuza dönüşüyor.
 • 3 Herşey sıtma ile başladı.
  Tek hücreli bir parazitin sebep olduğu bu hastalık her yıl bir milyondan fazla kişinin ölümüne sebep olur. MMS'nin bu hastalığı 4 saatten az bir sürede tedavi ettiğine dair 75000'den fazla kayıtlı vaka var.
 • 4 İltihaplara MMS
  MMS vücuttaki her türlü iltihabı temizler.
 • 5 Bilanço
  2000 yılından bu yana 2 milyondan fazla insan MMS'den faydalandı; 100 binden fazla hayat kurtuldu!
baner

Benzer başarı öykülerinin yüzlercesi internette mevcuttur...

MMS Kepek Problemlerinizi de çözüyor

3. Kronik Kepek Problemi

Bob tüm hayatı boyunca kepek problemi ile yaşamış 55 yaşında bir kişi.

Büyük kar tanelerini andıran kepekleri ne yaptıysa yapsın onu bir türlü bırakmamış. Reçete ile alınan kepek şampuanları bile sorununa çözüm olamamış. Her gün saçlarını kepek şampuanı ile yıkadığı halde kalın bir kepek tabakası ertesi gün tüm omzunu kaplıyormuş. Ne denediyse başarılı olamamış ve kepek problemini halledememiş. Ta ki internette bir forumda MMS ile karşılaşıncaya kadar.
Hemen MMS satın almış. Herhangi bir sağlık problemi olmadığı için MMS’yi  idame amaçlı kullanmak istiyormuş. 7 ila 10 damlalık dozu haftada 1 ya da 2 kere almış. 2 aylık bu şekilde kullanımdan sonra kepeklerin kendiliğinden kaybolduğunu fark etmiş. Üstüste birkaç gün saçını bilerek sampuanlamamış ve mutlu son. Kepekler tamamıyla gitmiş.
Dip Not: Kalınbağırsaklarının da rahatladığını belirtiyor.

Bob NYC


İşte başarı öyküsü


Bu sitedeki ifadeler herhangi bir sağlık kuruluşu tarafından değerlendirilmemiştir. Bu sitedeki bütün bilgiler, doğrudan veya dolaylı verilen yabancı bağlantılardan tercüme ve alıntıdır; bilgilendirme amaçlıdır. Tercüme hatalarından, orijinal sitenin içeriğinden veya bu sitedeki reklamlardan ve kullanıcı yorumlarından dolayı sorumluluk kabul edilmez. MMS ile herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamaktadır. MMS protokolleri henüz herhangi bir Bakanlık tarafından onaylanmamıştır. MMS bir su temizleme solüsyonudur. Şüphe durumunda bir sağlık kuruluşuna danışınız.

Copyright © 2013. Mucize Mineral Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg