^Üste Dön
 • 1 MMS Keşfi
  MMS'nin, virüslerin, bakterilerin, mantarların ve zararlı proteinlerin sebep olduğu AIDS, Hepatit A-B-C, tifo, delidana, kanser, vajinal mantar, zatürre, tüberküloz, kireçlenme, astım, soğuk algınlığı ve kuş gribi dahil tüm gripler gibi hastalıkları da tedavi ettiği keşfedildi.
 • 2 Doğa patentlenemez.
  Bu solüsyon ilaç firmalarına yüksek karlar sağlayacak bir ürün değil! İlginç olan sodyum kloritin zaten 50 yıldır vücut dışında, onaylı bir patojen öldürücü olarak kullanılıyor olması! Ancak vücut için kullanımı halka duyurulmuyor. Halbuki doğru şekilde vücut içinde kullanıldığında da tüm bilinen patojenleri öldürüyor ve 2 saat içinde tuza dönüşüyor.
 • 3 Herşey sıtma ile başladı.
  Tek hücreli bir parazitin sebep olduğu bu hastalık her yıl bir milyondan fazla kişinin ölümüne sebep olur. MMS'nin bu hastalığı 4 saatten az bir sürede tedavi ettiğine dair 75000'den fazla kayıtlı vaka var.
 • 4 İltihaplara MMS
  MMS vücuttaki her türlü iltihabı temizler.
 • 5 Bilanço
  2000 yılından bu yana 2 milyondan fazla insan MMS'den faydalandı; 100 binden fazla hayat kurtuldu!
baner

Benzer başarı öykülerinin yüzlercesi internette mevcuttur...

Hepatit C ve MMS ile ilgili 2 vaka

 

İki ağır Hepatit C hastasının MMS tecrübesi..

1. Hasta birkaç günde 15 damlalık doza çıkıyor ve 1 hafta bu dozu günde 2 kere olmak üzere alıyor. Bunun sebebi 1 hafta sonunda doktor randevusunun olması. Doktor ziyaretine gittiğinde bilurubin seviyesi normal çıkıyor ve hasta 5 kilo almış durumda. Doktor önce başlangıçta kemoterapi tavsiye ediyormuş, ancak sonuçları görünce 3 ay sonraya randevu veriyor.

2. 30 yıllık kronik Hepatit C hastası. 10 senedir doktor gözetiminde. Doktorlar karaciğer nakli diyor... 1 ay boyunca MMS tedavisi alıyor ve doktoru karaciğerinin iyi durumda olduğunu söylüyor ve 1 sene sonraya randevu veriyor. Hasta enerji seviyesinin artığından ve göğsündeki kırmızı lekelerin ve bacağındaki kronik cilt enfeksiyonunun da yok olduğundan da bahsediyor.

Richard Mariscott, Vancouver Island, BC

İşte bu başarı öyküleri


Bu sitedeki ifadeler herhangi bir sağlık kuruluşu tarafından değerlendirilmemiştir. Bu sitedeki bütün bilgiler, doğrudan veya dolaylı verilen yabancı bağlantılardan tercüme ve alıntıdır; bilgilendirme amaçlıdır. Tercüme hatalarından, orijinal sitenin içeriğinden veya bu sitedeki reklamlardan ve kullanıcı yorumlarından dolayı sorumluluk kabul edilmez. MMS ile herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamaktadır. MMS protokolleri henüz herhangi bir Bakanlık tarafından onaylanmamıştır. MMS bir su temizleme solüsyonudur. Şüphe durumunda bir sağlık kuruluşuna danışınız.

Copyright © 2013. Mucize Mineral Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg