^Üste Dön
 • 1 MMS Keşfi
  MMS'nin, virüslerin, bakterilerin, mantarların ve zararlı proteinlerin sebep olduğu AIDS, Hepatit A-B-C, tifo, delidana, kanser, vajinal mantar, zatürre, tüberküloz, kireçlenme, astım, soğuk algınlığı ve kuş gribi dahil tüm gripler gibi hastalıkları da tedavi ettiği keşfedildi.
 • 2 Doğa patentlenemez.
  Bu solüsyon ilaç firmalarına yüksek karlar sağlayacak bir ürün değil! İlginç olan sodyum kloritin zaten 50 yıldır vücut dışında, onaylı bir patojen öldürücü olarak kullanılıyor olması! Ancak vücut için kullanımı halka duyurulmuyor. Halbuki doğru şekilde vücut içinde kullanıldığında da tüm bilinen patojenleri öldürüyor ve 2 saat içinde tuza dönüşüyor.
 • 3 Herşey sıtma ile başladı.
  Tek hücreli bir parazitin sebep olduğu bu hastalık her yıl bir milyondan fazla kişinin ölümüne sebep olur. MMS'nin bu hastalığı 4 saatten az bir sürede tedavi ettiğine dair 75000'den fazla kayıtlı vaka var.
 • 4 İltihaplara MMS
  MMS vücuttaki her türlü iltihabı temizler.
 • 5 Bilanço
  2000 yılından bu yana 2 milyondan fazla insan MMS'den faydalandı; 100 binden fazla hayat kurtuldu!
baner

Benzer başarı öykülerinin yüzlercesi internette mevcuttur...

Dr. Ahmet Akif Özbek - Lyme hastalığı tedavisinde MMS kullanımı

Çoğu doktor lyme hastalığının ismini bilir ama teşhis ve tedavisi konusunda bilgisizdir. Bu durum enfeksiyon hastalıkları uzmanları için de geçerlidir.

Devamını oku...

Kanser hastası olan Delwyn'in MMS macerası

2 hafta ömür biçilmişti Delwyn'e.

Devamını oku...

MMS ve Ülser

Yıllarca süren ağrılı ülserden sonra MMS’yi duydum.

Devamını oku...

Prostat Kanseri Vakası

Temmuz 2007’de bana prostat kanseri teşhisi kondu.

Devamını oku...

MS ve MMS

5. 27 Eylül 2007’den Mart 2008’e kadarki tecrübeler
5 aydır MMS kullanıyorum. MS hastasıyım.

Devamını oku...

Genital Herpes hastasının MMS çözümü

Comsec adlı kullanıcı kendisinde MMS’nin herpesi tedavi ettiğini anlatıyor.

Devamını oku...

MMS ve Şeker Hastalığı

İyi  bir arkadaşım, aynı zamanda komşum, Marjorie, MMS kullanmaya başladıktan sonra insulin kullanımının yarıya indiğini fark etti.  MMS evde aktive edilmiş klordioksit. O su ilave ederek içiyor. Elma suyu kullanmıyor.

Gön: Taylor V.

İşte başarı öyküsü

Büyük bir tiroit nodülü tedavisi örneği.

Doktorları 2,5 cm büyüklüğündeki nodülde 3 farklı tümör gördüğünü ve ameliyat gerektiğini söylüyor. Yapılan biyopsiden bir sonuç çıkmıyor...

Devamını oku...


Bu sitedeki ifadeler herhangi bir sağlık kuruluşu tarafından değerlendirilmemiştir. Bu sitedeki bütün bilgiler, doğrudan veya dolaylı verilen yabancı bağlantılardan tercüme ve alıntıdır; bilgilendirme amaçlıdır. Tercüme hatalarından, orijinal sitenin içeriğinden veya bu sitedeki reklamlardan ve kullanıcı yorumlarından dolayı sorumluluk kabul edilmez. MMS ile herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamaktadır. MMS protokolleri henüz herhangi bir Bakanlık tarafından onaylanmamıştır. MMS bir su temizleme solüsyonudur. Şüphe durumunda bir sağlık kuruluşuna danışınız.

Copyright © 2013. Mucize Mineral Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg