^Üste Dön
 • 1 MMS Keşfi
  MMS'nin, virüslerin, bakterilerin, mantarların ve zararlı proteinlerin sebep olduğu AIDS, Hepatit A-B-C, tifo, delidana, kanser, vajinal mantar, zatürre, tüberküloz, kireçlenme, astım, soğuk algınlığı ve kuş gribi dahil tüm gripler gibi hastalıkları da tedavi ettiği keşfedildi.
 • 2 Doğa patentlenemez.
  Bu solüsyon ilaç firmalarına yüksek karlar sağlayacak bir ürün değil! İlginç olan sodyum kloritin zaten 50 yıldır vücut dışında, onaylı bir patojen öldürücü olarak kullanılıyor olması! Ancak vücut için kullanımı halka duyurulmuyor. Halbuki doğru şekilde vücut içinde kullanıldığında da tüm bilinen patojenleri öldürüyor ve 2 saat içinde tuza dönüşüyor.
 • 3 Herşey sıtma ile başladı.
  Tek hücreli bir parazitin sebep olduğu bu hastalık her yıl bir milyondan fazla kişinin ölümüne sebep olur. MMS'nin bu hastalığı 4 saatten az bir sürede tedavi ettiğine dair 75000'den fazla kayıtlı vaka var.
 • 4 İltihaplara MMS
  MMS vücuttaki her türlü iltihabı temizler.
 • 5 Bilanço
  2000 yılından bu yana 2 milyondan fazla insan MMS'den faydalandı; 100 binden fazla hayat kurtuldu!
baner

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Mucize (Master) Mineral'i tercih etmeliyim?

MMS’yi şöyle dikkatlice bir inceleyin. Şimdiye kadar gördüğünüz hiçbir şeye benzemez. Umarım MMS-Mucize Mineral Solüsyonu’nu alındıktan aylar sonra faydalarını gördüğünüz takviye ürünleri ile karıştırmıyorsunuzdur. Çünkü öyle değil. MMS çoğunlukla alındıktan sonraki birkaç saat içinde işe yarar. Sıtma virüsünü 4 saat içinde öldürür. Bir önceki gün hasta olan kişi ertesi gün işine gider. Eğer komşu hastanenizdeki hastalar MMS ile tedavi edilmiş olsalardı %50’sinden fazlası 1 hafta içinde evlerinde olurdu.
İnanılmaz gelebilir ama doğru kullanıldığında bağışıklık sisteminiz bunu vücudunuza zararlı olan mikrop, bakteri, virüs, küf ve mantarları ve diğer mikroorganizmaları öldürmek için kullanabilir. Vücuttaki sağlıklı hücrelere, bağırsak florasına ve faydalı bakterilere dokunmaz.Bu sitedeki ifadeler herhangi bir sağlık kuruluşu tarafından değerlendirilmemiştir. Bu sitedeki bütün bilgiler, doğrudan veya dolaylı verilen yabancı bağlantılardan tercüme ve alıntıdır; bilgilendirme amaçlıdır. Tercüme hatalarından, orijinal sitenin içeriğinden veya bu sitedeki reklamlardan ve kullanıcı yorumlarından dolayı sorumluluk kabul edilmez. MMS ile herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamaktadır. MMS protokolleri henüz herhangi bir Bakanlık tarafından onaylanmamıştır. MMS bir su temizleme solüsyonudur. Şüphe durumunda bir sağlık kuruluşuna danışınız.

Copyright © 2013. Mucize Mineral Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg