^Üste Dön
 • 1 MMS Keşfi
  MMS'nin, virüslerin, bakterilerin, mantarların ve zararlı proteinlerin sebep olduğu AIDS, Hepatit A-B-C, tifo, delidana, kanser, vajinal mantar, zatürre, tüberküloz, kireçlenme, astım, soğuk algınlığı ve kuş gribi dahil tüm gripler gibi hastalıkları da tedavi ettiği keşfedildi.
 • 2 Doğa patentlenemez.
  Bu solüsyon ilaç firmalarına yüksek karlar sağlayacak bir ürün değil! İlginç olan sodyum kloritin zaten 50 yıldır vücut dışında, onaylı bir patojen öldürücü olarak kullanılıyor olması! Ancak vücut için kullanımı halka duyurulmuyor. Halbuki doğru şekilde vücut içinde kullanıldığında da tüm bilinen patojenleri öldürüyor ve 2 saat içinde tuza dönüşüyor.
 • 3 Herşey sıtma ile başladı.
  Tek hücreli bir parazitin sebep olduğu bu hastalık her yıl bir milyondan fazla kişinin ölümüne sebep olur. MMS'nin bu hastalığı 4 saatten az bir sürede tedavi ettiğine dair 75000'den fazla kayıtlı vaka var.
 • 4 İltihaplara MMS
  MMS vücuttaki her türlü iltihabı temizler.
 • 5 Bilanço
  2000 yılından bu yana 2 milyondan fazla insan MMS'den faydalandı; 100 binden fazla hayat kurtuldu!
baner

Soluyarak

Bazıları klordioksiti burun, kafa ve sinüslerine soluyarak alırlar. Burada dikkat edilmesi gereken husus, klordioksitin derin bir şekilde akciğerlere solunmamasıdır. Çünkü klordioksitin fazla miktarda solunması akciğerdeki oksijenin birden azalmasına sebep olur. Ölümcül etkileri görülebileceğinden dikkatli olmak gerekir. Uygulamada MMS aktive edildikten sonra su ilave edilmeden kullanılmalıdır.

Astımı olan kişiler, düşük dozdan başlamalı, astımın tuttuğunu hissederlerse uygulamayı durdurmalıdır. Bu metod sinüslerdeki, ses tellerindeki ve kulak enfeksiyonuna sebep olan patojenler için etkilidir.

Eğer aktive olmuş MMS’i nem gidericiye ya da oda nemlendiricisine koymak isterseniz 4 litre suya 10 damla aktive edilmiş MMS’den fazlasını kullanmayın. Sitrik asit ile aktivasyon için 3 dakika beklenmesi gerektiği unutulmamalıdır. Aynı zamanda klordioksit güçlü bir koku giderici ve hava temizleyicidir. Kullanılacağı zaman odadan kuşların ve evcil hayvanların çıkarılması gerektiği unutulmamalıdır.

Klordioksit içeren nemlendirici bulunan odada uyumak doğru olmaz. Çünkü ciğerleriniz klordioksit gazını aynı oksijeni aldığı gibi almak isteyecektir –ki bu faydalı bir şeydir. Ancak bu durum alınan oksijen konsantrasyonunun çok azalmasına ve ciğerlerinizin zarar görmesine sebep olabilir. Havadaki küçük miktarlardaki klordioksit çocuk ve yetişkinler için faydalı olacaktır ancak ortamdaki kişilerin bilgilendirilmesi gerekir.


Bu sitedeki ifadeler herhangi bir sağlık kuruluşu tarafından değerlendirilmemiştir. Bu sitedeki bütün bilgiler, doğrudan veya dolaylı verilen yabancı bağlantılardan tercüme ve alıntıdır; bilgilendirme amaçlıdır. Tercüme hatalarından, orijinal sitenin içeriğinden veya bu sitedeki reklamlardan ve kullanıcı yorumlarından dolayı sorumluluk kabul edilmez. MMS ile herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamaktadır. MMS protokolleri henüz herhangi bir Bakanlık tarafından onaylanmamıştır. MMS bir su temizleme solüsyonudur. Şüphe durumunda bir sağlık kuruluşuna danışınız.

Copyright © 2013. Mucize Mineral Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg