^Üste Dön
 • 1 MMS Keşfi
  MMS'nin, virüslerin, bakterilerin, mantarların ve zararlı proteinlerin sebep olduğu AIDS, Hepatit A-B-C, tifo, delidana, kanser, vajinal mantar, zatürre, tüberküloz, kireçlenme, astım, soğuk algınlığı ve kuş gribi dahil tüm gripler gibi hastalıkları da tedavi ettiği keşfedildi.
 • 2 Doğa patentlenemez.
  Bu solüsyon ilaç firmalarına yüksek karlar sağlayacak bir ürün değil! İlginç olan sodyum kloritin zaten 50 yıldır vücut dışında, onaylı bir patojen öldürücü olarak kullanılıyor olması! Ancak vücut için kullanımı halka duyurulmuyor. Halbuki doğru şekilde vücut içinde kullanıldığında da tüm bilinen patojenleri öldürüyor ve 2 saat içinde tuza dönüşüyor.
 • 3 Herşey sıtma ile başladı.
  Tek hücreli bir parazitin sebep olduğu bu hastalık her yıl bir milyondan fazla kişinin ölümüne sebep olur. MMS'nin bu hastalığı 4 saatten az bir sürede tedavi ettiğine dair 75000'den fazla kayıtlı vaka var.
 • 4 İltihaplara MMS
  MMS vücuttaki her türlü iltihabı temizler.
 • 5 Bilanço
  2000 yılından bu yana 2 milyondan fazla insan MMS'den faydalandı; 100 binden fazla hayat kurtuldu!
baner

Sıcak Banyo İle

MMS’yi ağız yoluyla almanın yanında, derinin altında bulunan kas dokusuna cilt yüzeyinden de MMS gönderilebilir. Klordioksit ağız yoluyla alındığında kırmızı kan hücreleri tarafından taşınırken, cilt yüzeyinden alındığında deri yolu ile kan plazmasına ulaşır. Bu durumda daha fazla klordioksit taşınabilir ve tedavi daha hızlı sonuç verebilir.

Aktive edilmiş MMS içeren sıcak banyo uygulamaları tüm cildin klordioksit ile temasını sağlar. Küvette iken sürekli sıcak suyu açık tutmanız gözenekleri daha iyi açılmasını sağlar. Ciltteki gözenekler açılır ve klordioksit iyonları derinin iyice dibine nüfuz eder. Klordioksit iyonları kaslarda bulunan kandaki plazmaya geçer ve yüksek konsantrasyon parazit, vajinal mantar enfeksiyonu, mantar ve diğer patojenlerin zehirlerini etkisiz hale getirir.

Sıcak banyo uygulamalarında vücudun tümü 20 ila 30 dakika klordioksit ile temas etmelidir.

Bu yöntemle, ağız yoluyla 7 damladan daha fazla damla alamayan kişiler kanlarındaki klordioksit miktarını mide bulantıları olmadan artırabilmiş olurlar. Cilt yüzeyinde veya derinin altında bulunan bakteri ve patojenler MMS tarafından yok edilir ve vücuttan dışarı atılırlar. Birçok kalıntı, kanda sürüklenmenin yerine vücuttan dışarı doğru atılır. Sıcak banyo uygulamalarının yanında ağız yolundan MMS alınması ihmal edilmemelidir. Banyodan hemen önce en az 6 damlalık doz alınmalıdır. Açlık tokluk durumunuzu düşünmenize gerek yoktur. Midenizdeki yiyeceklerden kaynaklı klordioksit kaybı göreceli olarak çok azdır.

 


Bu sitedeki ifadeler herhangi bir sağlık kuruluşu tarafından değerlendirilmemiştir. Bu sitedeki bütün bilgiler, doğrudan veya dolaylı verilen yabancı bağlantılardan tercüme ve alıntıdır; bilgilendirme amaçlıdır. Tercüme hatalarından, orijinal sitenin içeriğinden veya bu sitedeki reklamlardan ve kullanıcı yorumlarından dolayı sorumluluk kabul edilmez. MMS ile herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamaktadır. MMS protokolleri henüz herhangi bir Bakanlık tarafından onaylanmamıştır. MMS bir su temizleme solüsyonudur. Şüphe durumunda bir sağlık kuruluşuna danışınız.

Copyright © 2013. Mucize Mineral Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg