^Üste Dön
 • 1 MMS Keşfi
  MMS'nin, virüslerin, bakterilerin, mantarların ve zararlı proteinlerin sebep olduğu AIDS, Hepatit A-B-C, tifo, delidana, kanser, vajinal mantar, zatürre, tüberküloz, kireçlenme, astım, soğuk algınlığı ve kuş gribi dahil tüm gripler gibi hastalıkları da tedavi ettiği keşfedildi.
 • 2 Doğa patentlenemez.
  Bu solüsyon ilaç firmalarına yüksek karlar sağlayacak bir ürün değil! İlginç olan sodyum kloritin zaten 50 yıldır vücut dışında, onaylı bir patojen öldürücü olarak kullanılıyor olması! Ancak vücut için kullanımı halka duyurulmuyor. Halbuki doğru şekilde vücut içinde kullanıldığında da tüm bilinen patojenleri öldürüyor ve 2 saat içinde tuza dönüşüyor.
 • 3 Herşey sıtma ile başladı.
  Tek hücreli bir parazitin sebep olduğu bu hastalık her yıl bir milyondan fazla kişinin ölümüne sebep olur. MMS'nin bu hastalığı 4 saatten az bir sürede tedavi ettiğine dair 75000'den fazla kayıtlı vaka var.
 • 4 İltihaplara MMS
  MMS vücuttaki her türlü iltihabı temizler.
 • 5 Bilanço
  2000 yılından bu yana 2 milyondan fazla insan MMS'den faydalandı; 100 binden fazla hayat kurtuldu!
baner

Cilde Püskürterek

Aktive edilmiş MMS’i vücudunuzun istediğiniz yerine püskürtebilirsiniz. Cildinizdeki bölgesel ağrılarda ve hastalıklarda etkilidir. MMS vücuttaki ağrıları, yanık ve yaraları, sedef ve egzama gibi rahatsızlıkları, atlet ayağı, kanser, mantar, akne, kızartı gibi rahatsızlıkları tedavi eder. Doğum lekelerinde etkilidir. MMS ve sitrik asit karışımına püskürtmeyi sağlayacak kadar su ilave edilmesi yeterlidir. Saçları ağartmaz, cilde zarar vermez. Kesik ve yaralarda yanma hissi verebilir ancak bölgeyi mikroplardan arındırır ve hızlı bir şekilde yaranın kapanmasını sağlar.

20 damla MMS solüsyonunu 100 damla sitrik asit ile aktive edin ve karıştırın. 3 dakika bekledikten sonra 60 ml'lik şişeye doldurun ve şişenin üzerine su ilave edin.  Karışım saat başı uygulanabilir. Bu karışımı 3 gün boyunca kullanabilirsiniz. Bu solüsyon ihtiyaç duyulan bölgeye püskürtülür. Püskürttükten sonra yüzeyde kalmasına müsade edilmelidir. Kızarıklıklar durumunda yatmadan önce yüzey duru suyla temizlenmeli ve püskürtme işlemi tekrarlanmalıdır. Ciltte herhangi bir renk bozukluğuna sebep olmaz. Çok nadir olmakla beraber cilt yüzeyinde ağrı ya da yanma görülmesi durumunda hazırladığınız solüsyonun yarısını boşaltarak şişeyi su ile doldurun. Bu işleme ağrı hissetmeyinceye kadar devam edebilirsiniz.

Ciltte aşırı ağrı ve yanmaya sebep olan problemler de olabilir. Bu durum kanser kaynaklı bile olabilir. Bu durumlarda da MMS doğrudan püskürtülerek uygulanabilir. Bu durumlarda dikkat edilmesi gereken husus damlaların oldukça ince bir şekilde cilde püskürtülmesidir.
Formülü: 60 ml'lik şişe içine 20 damla MMS ve 100 damla %10'luk sitrik asit solüsyonu (kahve filtresinden geçirilmiş limon suyu da olabilir) ilave edilir. 3 dakika beklenir ve şişe su ile doldurulur. Bu şişe 3 gün boyunca dinlenmeye bırakılır. Bu durumda oluşan solüsyon daha kuvvetli bir karışım olacaktır.
Karışım saat başı uygulanabilir. Püskürtüldüğü yerde kurumasına müsade edilmelidir. Kurumadan önceki durumda vücuda en fazla yarar sağlar. Kuruduktan sonra istendiği taktirde suyla yıkanabilir ancak gerekli değildir.

2 yaşından küçük bebeklerde aktive edilen solüsyona 2 misli su ilave edilmeli ya da 20 damla yerine 5 damlalık solüsyonla ilk uygulamaya başlanmalıdır.

 


Bu sitedeki ifadeler herhangi bir sağlık kuruluşu tarafından değerlendirilmemiştir. Bu sitedeki bütün bilgiler, doğrudan veya dolaylı verilen yabancı bağlantılardan tercüme ve alıntıdır; bilgilendirme amaçlıdır. Tercüme hatalarından, orijinal sitenin içeriğinden veya bu sitedeki reklamlardan ve kullanıcı yorumlarından dolayı sorumluluk kabul edilmez. MMS ile herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamaktadır. MMS protokolleri henüz herhangi bir Bakanlık tarafından onaylanmamıştır. MMS bir su temizleme solüsyonudur. Şüphe durumunda bir sağlık kuruluşuna danışınız.

Copyright © 2013. Mucize Mineral Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg