^Üste Dön
 • 1 MMS Keşfi
  MMS'nin, virüslerin, bakterilerin, mantarların ve zararlı proteinlerin sebep olduğu AIDS, Hepatit A-B-C, tifo, delidana, kanser, vajinal mantar, zatürre, tüberküloz, kireçlenme, astım, soğuk algınlığı ve kuş gribi dahil tüm gripler gibi hastalıkları da tedavi ettiği keşfedildi.
 • 2 Doğa patentlenemez.
  Bu solüsyon ilaç firmalarına yüksek karlar sağlayacak bir ürün değil! İlginç olan sodyum kloritin zaten 50 yıldır vücut dışında, onaylı bir patojen öldürücü olarak kullanılıyor olması! Ancak vücut için kullanımı halka duyurulmuyor. Halbuki doğru şekilde vücut içinde kullanıldığında da tüm bilinen patojenleri öldürüyor ve 2 saat içinde tuza dönüşüyor.
 • 3 Herşey sıtma ile başladı.
  Tek hücreli bir parazitin sebep olduğu bu hastalık her yıl bir milyondan fazla kişinin ölümüne sebep olur. MMS'nin bu hastalığı 4 saatten az bir sürede tedavi ettiğine dair 75000'den fazla kayıtlı vaka var.
 • 4 İltihaplara MMS
  MMS vücuttaki her türlü iltihabı temizler.
 • 5 Bilanço
  2000 yılından bu yana 2 milyondan fazla insan MMS'den faydalandı; 100 binden fazla hayat kurtuldu!
baner

Jim Humble kimdir?

MMS protokolü bir metalurjist ve altın arayıcısı olan Jim Humble tarafından Orta Amerika ormanlarında altın aramak için çıktığı bir seferde geliştirilmiştir. Yanında bulunan bir çalışanının sıtmaya yakalanması ve en yakın yerleşkeye yoğun bir ormanı aşarak 2 gün mesafede olmaları MMS’nin doğmasına vesile olmuştur. Jim Humble bu tür seferlere çıkarken, tecrübelerinin de yardımıyla, yerel suyu içilebilir hale getirmek için yanına kararlı oksijen alırdı. Arkadaşının ölümle karşı karşıya kalması üzerine bu kararlı oksijeni ona içirdi. Arkadaşı herkesin şaşkın bakışları önünde birkaç saat içinde iyileşti. Bu bir mucize gibi görünse de Humble bunun sebebini anlamak için çalışmalarına başladı.
Birkaç yıl boyunca yaptığı çalışmalar Jim Humble’in kararlı oksijen'deki neyin bazı sıtma türlerinde oldukça etkili olduğunu anlamasını sağladı. Bu durumun sebebinin sadece oksijen olmadığını ve klordioksitin rol oynadığını fark etti. Birçok deneme sonucu şu anda kullanılan sodyum klorite ulaştı. Protokolün başarısının ispatı olarak  Afrika ülkelerinde 75000 kişiyi başta sıtma olmak üzere sarılık, kanser ve AIDS gibi hastalıklardan kurtararak tedavi  etmesi gösterilebilir.


Bu sitedeki ifadeler herhangi bir sağlık kuruluşu tarafından değerlendirilmemiştir. Bu sitedeki bütün bilgiler, doğrudan veya dolaylı verilen yabancı bağlantılardan tercüme ve alıntıdır; bilgilendirme amaçlıdır. Tercüme hatalarından, orijinal sitenin içeriğinden veya bu sitedeki reklamlardan ve kullanıcı yorumlarından dolayı sorumluluk kabul edilmez. MMS ile herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamaktadır. MMS protokolleri henüz herhangi bir Bakanlık tarafından onaylanmamıştır. MMS bir su temizleme solüsyonudur. Şüphe durumunda bir sağlık kuruluşuna danışınız.

Copyright © 2013. Mucize Mineral Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg