^Üste Dön
 • 1 MMS Keşfi
  MMS'nin, virüslerin, bakterilerin, mantarların ve zararlı proteinlerin sebep olduğu AIDS, Hepatit A-B-C, tifo, delidana, kanser, vajinal mantar, zatürre, tüberküloz, kireçlenme, astım, soğuk algınlığı ve kuş gribi dahil tüm gripler gibi hastalıkları da tedavi ettiği keşfedildi.
 • 2 Doğa patentlenemez.
  Bu solüsyon ilaç firmalarına yüksek karlar sağlayacak bir ürün değil! İlginç olan sodyum kloritin zaten 50 yıldır vücut dışında, onaylı bir patojen öldürücü olarak kullanılıyor olması! Ancak vücut için kullanımı halka duyurulmuyor. Halbuki doğru şekilde vücut içinde kullanıldığında da tüm bilinen patojenleri öldürüyor ve 2 saat içinde tuza dönüşüyor.
 • 3 Herşey sıtma ile başladı.
  Tek hücreli bir parazitin sebep olduğu bu hastalık her yıl bir milyondan fazla kişinin ölümüne sebep olur. MMS'nin bu hastalığı 4 saatten az bir sürede tedavi ettiğine dair 75000'den fazla kayıtlı vaka var.
 • 4 İltihaplara MMS
  MMS vücuttaki her türlü iltihabı temizler.
 • 5 Bilanço
  2000 yılından bu yana 2 milyondan fazla insan MMS'den faydalandı; 100 binden fazla hayat kurtuldu!
baner

FDA'in raporuna Adam Abraham'ın yorumu

FDA, beklendiği üzere Mucize Mineral Solüsyonuna, MMS, karşı resmi pozisyonunu belirledi.

30 Temmuz 2010'da "MMS'nin ağızla alımıyla ciddi zarar görüleceğini" açıklayan bir haber yayınladı. Bu gidişat Mayıs ayında başlamıştı. Canada'da Kanada Sağlık kurumu kendilerine 2 şikayetin geldiğini söylemişlerdi. Haziran ayında İspanya'da MMS ithalatını yasaklayan yasa dava edildi.  FDA MMS kullanan kişilerin zarar gördüklerini içeren raporlar aldıklarını açıkladı. Bu zararlar arasında MMS'nin pozitif etkilerinin görüldüğü anlamına gelen mide bulantısı, kusma gibi etkilere yer verildi. İshal isim olarak anılmadı, ancak su kaybından kaynaklı hayatı tehlikeye atıcı seviyede kan basıncı düşmesinden bahsedildi. :)

Amacım burada bu raporu küçümsemek değil. Ancak MMS kullanan milyonlarca kişi MMS'nin sayısız faydalarını bizzat yaşadılar. İnsanlar kötü haberleri paylaşmaya çekinmezler, hatta yeterince kötü değilse onu daha kötüymüş gibi anlatmaktan da çekinmezler. İnternette baktığınızda ise çok miktarda insanın talep edilmediği halde verilmiş olumlu sonuçlar yayınladığını görüyorsunuz.

FDA haber yayını cezai yaptırım uygulayarak ya da halk hareketiyle "halkı bu potansiyel tehlikeden kurtaracağını" ifade ediyor. İşte bu ifade bir zırvalıktır, ve bunu kabullenemem.

İronik olan ise bu anonsun BP'nin Meksika körfezine 3 aydır Corexit sortilerinin düzenlediği zamanda gelmiş olması. Hergün binlerce galon Corexit körfeze dökülüyor, teknolojik zarara toksik zarar ekleniyor. İngiltere'de petrol kaçaklarında Corexit kullanılması yasak, çünkü içinde benzen ve birçok zehirli kimyasal var. Oysa burada insan sağlığını, yaban hayatını, su kuşlarını, evcil hayvanları ve kıyıları korumak için tedbirler alınmıyor. Aksine, ekolojik sisteme hatrı sayılır miktarda toksik madde bırakıyorlar. İnsan hayatının hiçe sayıldığı buradan bariz olarak anlaşılıyor.

Adam Abraham

İlgili link burada.


Bu sitedeki ifadeler herhangi bir sağlık kuruluşu tarafından değerlendirilmemiştir. Bu sitedeki bütün bilgiler, doğrudan veya dolaylı verilen yabancı bağlantılardan tercüme ve alıntıdır; bilgilendirme amaçlıdır. Tercüme hatalarından, orijinal sitenin içeriğinden veya bu sitedeki reklamlardan ve kullanıcı yorumlarından dolayı sorumluluk kabul edilmez. MMS ile herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamaktadır. MMS protokolleri henüz herhangi bir Bakanlık tarafından onaylanmamıştır. MMS bir su temizleme solüsyonudur. Şüphe durumunda bir sağlık kuruluşuna danışınız.

Copyright © 2013. Mucize Mineral Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg