^Üste Dön
 • 1 MMS Keşfi
  MMS'nin, virüslerin, bakterilerin, mantarların ve zararlı proteinlerin sebep olduğu AIDS, Hepatit A-B-C, tifo, delidana, kanser, vajinal mantar, zatürre, tüberküloz, kireçlenme, astım, soğuk algınlığı ve kuş gribi dahil tüm gripler gibi hastalıkları da tedavi ettiği keşfedildi.
 • 2 Doğa patentlenemez.
  Bu solüsyon ilaç firmalarına yüksek karlar sağlayacak bir ürün değil! İlginç olan sodyum kloritin zaten 50 yıldır vücut dışında, onaylı bir patojen öldürücü olarak kullanılıyor olması! Ancak vücut için kullanımı halka duyurulmuyor. Halbuki doğru şekilde vücut içinde kullanıldığında da tüm bilinen patojenleri öldürüyor ve 2 saat içinde tuza dönüşüyor.
 • 3 Herşey sıtma ile başladı.
  Tek hücreli bir parazitin sebep olduğu bu hastalık her yıl bir milyondan fazla kişinin ölümüne sebep olur. MMS'nin bu hastalığı 4 saatten az bir sürede tedavi ettiğine dair 75000'den fazla kayıtlı vaka var.
 • 4 İltihaplara MMS
  MMS vücuttaki her türlü iltihabı temizler.
 • 5 Bilanço
  2000 yılından bu yana 2 milyondan fazla insan MMS'den faydalandı; 100 binden fazla hayat kurtuldu!
baner

Otizm için MMS kullanımı

Otizm hastası tanıdığınız var mı? Eğer varsa, büyük ihtimalle otizmin sebeplerini ve nasıl yardımcı olabileceğinizi araştırmışsınızdır.

Otizme neyin sebep olduğu tam olarak bilinmemekle beraber, bir teoriye göre thimerosal denen maddenin otizm ile bağlantılı olabileceği söylenmektedir. Bu madde aşılarda kullanılır. Kızamık, kızamıkçık ve kabakulak aşısı ve civa bazlı koruyucular bu maddeyi içermektedir. Civa gibi bazı metallerin vucutta bulunmasının incebağırsak problemlerine ve dolayısıyla otizm gelişmesine sebep olduğuna inanılmaktadır.
Civa aynı zamanda diş dolgularında da bulunur. Amalgam dolgu adıyla anılır. Civa herkes için zararlı iken eğer hamile anne dişini bu şekilde doldurtursa yeni doğan bebeğin otistik olma ihtimali oluşmuş olur.
Yapılan testler göstermiştir ki metal zehirlenmesi otistik bireylerin ortak özelliğidir. Vücut civayı temizleyemeyez ve civa beyin dokusunda hücresel düzeyde saklanmış olur. Vücut temizleme tedavisi otistik hastalarda başarılı sonuçlar vermektedir. Bu tedavi vücuttaki metalleri dışarı atar ancak bu tedavi yaygın değildir ve pahalı bir tedavidir.

İyi haber MMS’nin bu vücut temizleme “chelation” tedavisi ile aynı sonucu vermesidir.  Unutmayın ki, MMS’nin görevi toksinleri vücuttan atmaktır. Civa da vücudun parçası olmadığı için MMS civaya da saldırır ve onu iç organlardan temizler.

İlgili link burada.


Bu sitedeki ifadeler herhangi bir sağlık kuruluşu tarafından değerlendirilmemiştir. Bu sitedeki bütün bilgiler, doğrudan veya dolaylı verilen yabancı bağlantılardan tercüme ve alıntıdır; bilgilendirme amaçlıdır. Tercüme hatalarından, orijinal sitenin içeriğinden veya bu sitedeki reklamlardan ve kullanıcı yorumlarından dolayı sorumluluk kabul edilmez. MMS ile herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamaktadır. MMS protokolleri henüz herhangi bir Bakanlık tarafından onaylanmamıştır. MMS bir su temizleme solüsyonudur. Şüphe durumunda bir sağlık kuruluşuna danışınız.

Copyright © 2013. Mucize Mineral Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg