^Üste Dön
 • 1 MMS Keşfi
  MMS'nin, virüslerin, bakterilerin, mantarların ve zararlı proteinlerin sebep olduğu AIDS, Hepatit A-B-C, tifo, delidana, kanser, vajinal mantar, zatürre, tüberküloz, kireçlenme, astım, soğuk algınlığı ve kuş gribi dahil tüm gripler gibi hastalıkları da tedavi ettiği keşfedildi.
 • 2 Doğa patentlenemez.
  Bu solüsyon ilaç firmalarına yüksek karlar sağlayacak bir ürün değil! İlginç olan sodyum kloritin zaten 50 yıldır vücut dışında, onaylı bir patojen öldürücü olarak kullanılıyor olması! Ancak vücut için kullanımı halka duyurulmuyor. Halbuki doğru şekilde vücut içinde kullanıldığında da tüm bilinen patojenleri öldürüyor ve 2 saat içinde tuza dönüşüyor.
 • 3 Herşey sıtma ile başladı.
  Tek hücreli bir parazitin sebep olduğu bu hastalık her yıl bir milyondan fazla kişinin ölümüne sebep olur. MMS'nin bu hastalığı 4 saatten az bir sürede tedavi ettiğine dair 75000'den fazla kayıtlı vaka var.
 • 4 İltihaplara MMS
  MMS vücuttaki her türlü iltihabı temizler.
 • 5 Bilanço
  2000 yılından bu yana 2 milyondan fazla insan MMS'den faydalandı; 100 binden fazla hayat kurtuldu!
baner

Diyabet ve MMS

Diyabet, ALS ve sebebinin ne olduğu bilinmeyen diğer bir çok hastalık: Yabancı olarak değerlendirilebilecek bir sürü virüs var.  Mesela Coxsackie B virüsü. Literatüre göre kalp krizi vakalarının 1/3’ünün sebebidir. Kalbin iltihaplanmasına sebep olur ve iltihaplı olan kalp iyi çalışamaz. Tip 1 ve tip 2 diyabetlerinde ise pankreasın iltihaplanmasına sebep olan bu virüstür. MMS alındığında bağışıklık sistemine teçhizat sağlama gibi bir durum olur. Coxsackie B’yi öldürünce kısa bir süre de olsa kalp hızlı çarpmaya başlar. O yüzden düşük dozda başlanmalı ve yavaş yavaş gidilmelidir.

 

MMS kullanırken 3 aşama olan maksimum dozu tamamladığınızda vücudunuzdaki mikrop, bakteri, virüs, mantar ve mayaların önemli bir çoğunluğu gitmiş olacaktır. Vücudunuz temiz olacaktır. Mikroorganizmaları beslemekle uğraşmayacaktır vücudunuz. Diyabet gidecektir. Şekeri düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Size şok insülin vermek için fazla çalışan pankreası düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Bunun yerine kan şekerini değerine getirmek için yeterli miktarda insülin veren bir pankreasınız olacak. Şeker ya da tatlı bir şey yediğinizde uykunuz gelmeyecek. Vücudunuz bu zamana kadar kolayca alamadığı vitamin ve mineralleri ve diğer besinleri kolayca alabilecek. Zaman geçtikçe daha iyi hissedeceksiniz.

 


Burada hastalıklara yeni bir bakış vereceğiz. Virüs ve bakteri kolonileri kemiklerinizin yanına yerleşebilir ve burada yayılarak asit üretirler ve daha fazla ağrıya sebep olurlar. Ya da küf? Kan akışının yavaş olduğu yerlerde toplanabilir ve besinlerin o bölgeden geçişini ve o bölgenin besin almasını engeller. Kas üzerine yerleşen virüsler kas ağrılarına sebep olabilir. Ya da sinir etrafındaki virüs kolonileri sinir atımlarının iletilmesini engeller. Bazı koloniler diğerlerinden daha kötüdür. Bazı bakteriler kalp kapakçıklarında kolonileşebilirler. Öyleyse niye başka yerlerde de kolonileşemesinler? Bazı koloniler romatizmaya, diğerleri diyabete ve yüzlerce farklı hastalığa sebep olabilir.


Yani, çok şeker ya da beyaz ekmek ya da dondurma ya da et hatta asit ürettiren yiyecekler  yediniz diye hasta olmazsınız, tüm bunların katkısı vardır evet, ve mikroorganizmaların beslenmesine yardımcı olabilirler ama hastalığa sebep olanlar mikroorganizmalardır, çoğunlukla da anorobik mikroorganizmalardır. Vücudunuz bir çok kişinin sandığından çok daha güçlüdür. Koloniler vücudunuzda çoğalırlar, vücudunuzu ve organlarınızı istila ederler. Başka faktörler de vardır. Zehirli dumanlar, vücudunuzu çok üşütmeniz… tüm bu faktörler anorobik mikroorganizmaların vucudunuza yerleşmesine ve orada gelişmesine destek olur.

Jim Humble’ın kitabından…


Bu sitedeki ifadeler herhangi bir sağlık kuruluşu tarafından değerlendirilmemiştir. Bu sitedeki bütün bilgiler, doğrudan veya dolaylı verilen yabancı bağlantılardan tercüme ve alıntıdır; bilgilendirme amaçlıdır. Tercüme hatalarından, orijinal sitenin içeriğinden veya bu sitedeki reklamlardan ve kullanıcı yorumlarından dolayı sorumluluk kabul edilmez. MMS ile herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamaktadır. MMS protokolleri henüz herhangi bir Bakanlık tarafından onaylanmamıştır. MMS bir su temizleme solüsyonudur. Şüphe durumunda bir sağlık kuruluşuna danışınız.

Copyright © 2013. Mucize Mineral Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg