^Üste Dön
 • 1 MMS Keşfi
  MMS'nin, virüslerin, bakterilerin, mantarların ve zararlı proteinlerin sebep olduğu AIDS, Hepatit A-B-C, tifo, delidana, kanser, vajinal mantar, zatürre, tüberküloz, kireçlenme, astım, soğuk algınlığı ve kuş gribi dahil tüm gripler gibi hastalıkları da tedavi ettiği keşfedildi.
 • 2 Doğa patentlenemez.
  Bu solüsyon ilaç firmalarına yüksek karlar sağlayacak bir ürün değil! İlginç olan sodyum kloritin zaten 50 yıldır vücut dışında, onaylı bir patojen öldürücü olarak kullanılıyor olması! Ancak vücut için kullanımı halka duyurulmuyor. Halbuki doğru şekilde vücut içinde kullanıldığında da tüm bilinen patojenleri öldürüyor ve 2 saat içinde tuza dönüşüyor.
 • 3 Herşey sıtma ile başladı.
  Tek hücreli bir parazitin sebep olduğu bu hastalık her yıl bir milyondan fazla kişinin ölümüne sebep olur. MMS'nin bu hastalığı 4 saatten az bir sürede tedavi ettiğine dair 75000'den fazla kayıtlı vaka var.
 • 4 İltihaplara MMS
  MMS vücuttaki her türlü iltihabı temizler.
 • 5 Bilanço
  2000 yılından bu yana 2 milyondan fazla insan MMS'den faydalandı; 100 binden fazla hayat kurtuldu!
baner

FDA'in raporuna Adam Abraham'ın yorumu

FDA, beklendiği üzere Mucize Mineral Solüsyonuna, MMS, karşı resmi pozisyonunu belirledi.

Devamını oku...

Otizm için MMS kullanımı

Otizm hastası tanıdığınız var mı? Eğer varsa, büyük ihtimalle otizmin sebeplerini ve nasıl yardımcı olabileceğinizi araştırmışsınızdır.

Devamını oku...

Diyabet ve MMS

Diyabet, ALS ve sebebinin ne olduğu bilinmeyen diğer bir çok hastalık: Yabancı olarak değerlendirilebilecek bir sürü virüs var.  Mesela Coxsackie B virüsü. Literatüre göre kalp krizi vakalarının 1/3’ünün sebebidir. Kalbin iltihaplanmasına sebep olur ve iltihaplı olan kalp iyi çalışamaz. Tip 1 ve tip 2 diyabetlerinde ise pankreasın iltihaplanmasına sebep olan bu virüstür. MMS alındığında bağışıklık sistemine teçhizat sağlama gibi bir durum olur. Coxsackie B’yi öldürünce kısa bir süre de olsa kalp hızlı çarpmaya başlar. O yüzden düşük dozda başlanmalı ve yavaş yavaş gidilmelidir.

 

Devamını oku...

Mastır Mineral Solüsyonu Sunumu_Türkçe

pdf sunumuna erişmek için tıklayın.

MMS Sertifikasyonu

MMS'nin 1500 kişiyi tedavi ettiğini gösteren belge.

Devamını oku...


Bu sitedeki ifadeler herhangi bir sağlık kuruluşu tarafından değerlendirilmemiştir. Bu sitedeki bütün bilgiler, doğrudan veya dolaylı verilen yabancı bağlantılardan tercüme ve alıntıdır; bilgilendirme amaçlıdır. Tercüme hatalarından, orijinal sitenin içeriğinden veya bu sitedeki reklamlardan ve kullanıcı yorumlarından dolayı sorumluluk kabul edilmez. MMS ile herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamaktadır. MMS protokolleri henüz herhangi bir Bakanlık tarafından onaylanmamıştır. MMS bir su temizleme solüsyonudur. Şüphe durumunda bir sağlık kuruluşuna danışınız.

Copyright © 2013. Mucize Mineral Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg