^Üste Dön
 • 1 MMS Keşfi
  MMS'nin, virüslerin, bakterilerin, mantarların ve zararlı proteinlerin sebep olduğu AIDS, Hepatit A-B-C, tifo, delidana, kanser, vajinal mantar, zatürre, tüberküloz, kireçlenme, astım, soğuk algınlığı ve kuş gribi dahil tüm gripler gibi hastalıkları da tedavi ettiği keşfedildi.
 • 2 Doğa patentlenemez.
  Bu solüsyon ilaç firmalarına yüksek karlar sağlayacak bir ürün değil! İlginç olan sodyum kloritin zaten 50 yıldır vücut dışında, onaylı bir patojen öldürücü olarak kullanılıyor olması! Ancak vücut için kullanımı halka duyurulmuyor. Halbuki doğru şekilde vücut içinde kullanıldığında da tüm bilinen patojenleri öldürüyor ve 2 saat içinde tuza dönüşüyor.
 • 3 Herşey sıtma ile başladı.
  Tek hücreli bir parazitin sebep olduğu bu hastalık her yıl bir milyondan fazla kişinin ölümüne sebep olur. MMS'nin bu hastalığı 4 saatten az bir sürede tedavi ettiğine dair 75000'den fazla kayıtlı vaka var.
 • 4 İltihaplara MMS
  MMS vücuttaki her türlü iltihabı temizler.
 • 5 Bilanço
  2000 yılından bu yana 2 milyondan fazla insan MMS'den faydalandı; 100 binden fazla hayat kurtuldu!
baner

Jim Humble'ın Sağlık Formülü

1 damla MMS

+

1 damla konsantre aktive edici

+

20 saniye

+

su

=

Sağlık

Kalp hastaları çok düşük dozlarla kullanmaya başlamalı ve dozları çok yavaş şekilde artırmalıdır.

MMS satın aldım, şimdi ne yapmalıyım?
Öncelikle %50'lik sitrik asit solüsyonu hazırlamalısınız.
Daha sonra kuru ve temiz bir cam bardak alıp, 1 damla sitrik asit için 1 damla MMS olmak şartıyla 1'e 1 oranında karışım elde edip 7-8 saniye bekledikten ve sarardığını gördükten sonra üzerine su ilave etmeli ve içmelisiniz.

1. Bardak cam, temiz ve kuru olmalı.
2. Su, aktivasyon gerçekleştikten sonra, yanı 7-8 saniye bekledikten sonra ilave edilmeli.
3. Sitrik asit yerine limon kullanıyorsanız 1 damla MMS için 5 damla limon suyu kullanmalısınız.
4. Hazırladığınız solüsyonu bekletmeden içmelisiniz.
5. Öneri : Eğer tat ve kokusundan rahatsız oluyorsanız, hazırladığınız aktive edilmiş karışıma daha az su ilave edip, bu karışımı 1 kerede ve nefesinizi tutarak için ve yine nefes almamaya devam ederek 1 bardak da temiz su için. Bu şekilde MMS'nin tat ve kokusundan fazla etkilenmediğinizi göreceksiniz.


Bu sitedeki ifadeler herhangi bir sağlık kuruluşu tarafından değerlendirilmemiştir. Bu sitedeki bütün bilgiler, doğrudan veya dolaylı verilen yabancı bağlantılardan tercüme ve alıntıdır; bilgilendirme amaçlıdır. Tercüme hatalarından, orijinal sitenin içeriğinden veya bu sitedeki reklamlardan ve kullanıcı yorumlarından dolayı sorumluluk kabul edilmez. MMS ile herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamaktadır. MMS protokolleri henüz herhangi bir Bakanlık tarafından onaylanmamıştır. MMS bir su temizleme solüsyonudur. Şüphe durumunda bir sağlık kuruluşuna danışınız.

Copyright © 2013. Mucize Mineral Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg